Rozpocznij przygodę razem z nami

Posiadamy kadrę wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, którzy potrafią łączyć życiową pasję z pracą zawodową. Zapraszamy dzieci i dorosłych do wspólnej zabawy, gwarantujemy wysoki poziom prowadzonych zajęć, satysfakcję z wypracowanych efektów oraz mile spędzony czas w naszym towarzystwie.

Oferujemy naukę jazdy na nartach i snowboardzie w postaci pojedynczych lekcji indywidualnych i grupowych na każdym poziomie zaawansowania.Nasz program nauczania jest zgodny z programem Polskiego Związku Narciarskiego.

Zobacz też:

Program nauczania narciarskiego

Program nauczania snowboardowego

Lekcja godzinna to 55 minut szkolenia, lekcja dwugodzinna to 110 minut szkolenia.

Dla 1 osoby

Indywidualna forma zajęć, to najbardziej skuteczny i bezpieczny sposób nauki jazdy zarówno dla początkujących narciarzy jak i początkujących snowboardzistów. Instruktor prowadzi zajęcia dobierając odpowiednie ćwiczenia i dostosowując metody nauczania do indywidualnych potrzeb i preferencji kursanta. Skupiając się wyłącznie na jednej osobie może w efektywny sposób egzekwować poprawność wykonywanych technik i ewolucji oraz w skuteczny sposób poprawiać popełniane przez ucznia błędy techniczne. Instruktor dba jednocześnie o to, byś czuł się bezpiecznie, a Twoja przygoda z narciarstwem stała się początkiem nowej pasji.
W indywidualnym toku uczymy na każdym poziomie zaawansowania.
Pamiętaj, że podczas takiej lekcji instruktor w 100% poświęca swój dla ucznia.

Dla 2 -3 osób - narty

Taką formę szkoleń prowadzimy na każdym poziomie zaawansowania, należy jednak pamiętać, że początkujący narciarze wymagają specjalnej uwagi instruktora. Stąd też czas jego dzielony jest na każdego z uczestników lekcji (np. gdy instruktor asekuruje jednego narciarza, reszta czeka i obserwuje).

Lekcja ma większy sens, gdy uczestnicy potrafią już hamować i skręcać. Istotne jest też, by poziom umiejętności wszystkich uczestników był wyrównany - wtedy taka lekcja jest najbardziej efektywna.

Uwaga! Nie łączymy w grupy „ początkujących 4-latków” !!.

Dla 2 -3 osób - snowboard

Bardzo fajna forma nauki dla osób początkujących. Proponujemy takie rozwiązanie między innymi rodzinom, gdzie rodzice wraz z dziećmi spędzają razem czas na stoku pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Oczywiście szkolenia prowadzimy tez na pozostałych poziomach zaawansowania, należy jednak pamiętać, że lekcja jest efektywniejsza, gdy poziom umiejętności wszystkich uczestników jest zbliżony.